Do dyspozycji graczy mamy dwa automatyczne tory. Na każdym torze w grze może uczestniczyć od 1 do 16 osób. Niepowtarzalny wystrój oraz specjalne oświetlenie sprawia, że gra na naszych torach jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Dzięki zastosowaniu kul o różnych ciężarach, tory dostosowane są do gry dla dzieci i dorosłych.

Zasady wstępu

Ze względów bezpieczeństwa oraz w trosce o stan rozbiegu z którego gracze oddają rzuty, gra w bowling możliwa jest wyłącznie w specjalnym obuwiu. Na miejscu wypożyczamy odpowiednie obuwie w różnych rozmiarach. Buty w naszej kręgielni  są dezynfekowane po każdym użyciu. Prosimy o nieopuszczanie lokalu w obuwiu zamiennym. Istnieje również możliwość użycia własnego obuwia zamiennego (obuwie sportowe - BIAŁA PODESZWA)

Posiłki i napoje

Posiłki i napoje zamawiana w trakcie gry prosimy spożywać w miejscach przeznaczonych do konsumpcji, położonych bezpośrednio przy miejscu oddawania rzutów. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników zabawy prosimy nie wchodzić z napojami i jedzeniem na rozbieg.

Cennik

 

 

Godziny otwarcia 

 

czwartek - piątek:

sobota- niedziela

 

 

17:00 - 22:00

12:00 - 22:00

 

 

 

 

Zapraszamy
do rezerwacji
58 684 64 34
lub
502 944 088

 

 

 

 

* ze względu na duże zainteresowanie, prosimy o dokonanie rezerwacji toru