Wigilia firmowa 

 

 

Wigilia firmowa to wyjątkowy czas w każdej firmie. Kiedy wszystkim udziela się Świąteczna atmosfera,a formalne relacje między pracownikami ulegają ociepleniu.
Nasz Ośrodek to miejsce z doskonale przygotowanym menu i profesjonalnym personelem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.
Nie ograniczamy się jednak tylko do karpia i pierogów –polecamy również dania mniej tradycyjne, ale z pewnością nie mniej smaczne.
Nasze potrawy oraz świąteczne dekoracje wnętrz umilą Państwu ten wyjątkowy czas  .

Organizujemy przyjęcia świąteczne dla firm nie tylko w naszym Ośrodku , świadczymy również usługi cateringowe z dowozem do klienta   . 

Okres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, dlatego chcemy by spędzili go Państwo szczególnie.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która sprawi, że wigilia firmowa , jak i catering świąteczny będą dobrze zorganizowane i pełne pysznej i świątecznej atmosfery  .

Nasze doświadczenie, możliwość dostosowania się do indywidualnych zamówień oraz wiele zrealizowanych wigilii firmowych dla naszych klientów daje Państwu pewność doskonale zorganizowanej wigilii firmowej.

Z opisem przykładowej wigilii firmowej mogą się Państwo tutaj : 

Menu tradycyjne - 105 zł
Menu I - 105 zł
Menu II - 150 zł

 

 

 

 

 

Szkolenia, konferencje, jubileusze...

W Naszym obiekcie Twoja firma jest najważniejsza, z Nami zorganizują Państwo każde szkolenie, konferencję czy jubileusz firmy.
Do każdego rodzaju imprezy podchodzimy indywidualnie, zapewniają najodpowiedniejsze dania, trunki, obsługę kelnerską,miejsce do spania oraz wszelkiego rodzaju dodatkowe atrakcje. Ogranicza Nas wyłącznie wyobraźnia ;-)

 

Zorganizujesz z Nami:

  • szkolenia
  • konferencje
  • imprezy firmowe
  • jubileusze
  • wigilie pracownicze
  • atrakcje dla pracowników

 

A może firmowy piknik rodziny?