Wesela

 

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w naszym życiu. Warto zadbać, aby ten dzień zyskał miano szczególnego. Dołożymy wszelkich starań, żeby sprawić, aby Państwa wesele było niezapomniane. Posłużymy profesjonalną radą przy wyborze jadłospisu i pomożemy przy doborze dekoracji wnętrza. Zajmiemy się wszystkimi detalami, aby mogli Państwo cieszyć się tą wyjątkową chwilą.

W swojej ofercie posiadamy następujące sale bankietowe:

  • Sala nad Jeziorem - mieszcząca do 180 osób,

  • Sala kominkowa - mieszcząca do 120 osób,

  • Mała sala kominkowa - dostosowana do 45osób,

  • Sala barowa - mieszcząca do 100 osób

  • Sala rustykalna „ STODOŁA „ - 70 osób ( dostępna w ciepłych miesiącach )

 

Bardzo przestronna drewniana stodoła, została zaadoptowana na organizację uroczystości w sezonie od wiosny do późnej jesieni. Duża przestrzeń stodoły pozwala na organizację uroczystości od 30 do 70 osób przy stołach tradycyjnych lub okrągłych.

\Wnętrze ma spory potencjał, który oczaruje każdego. To urokliwe miejsce utrzymane w klimacie starej zagrody wiejskiej, położone w oazie ciszy i spokoju, w sercu Kaszub. Fakt, że sala znajduje się na uboczu wśród lasów i jeziora pozwala nam zorganizować dla Państwa ognisko, pieczenie chleba w tradycyjnym piecu, wędzenie ryby oraz możliwość udostępnienia dużego kotła do gotowania na ogniu.

Wszystko to sprawia, że niepowtarzalny klimat uroczystości zachwyci Państwa gości i z pewnością na długo zapadnie im w pamięci.

Sala Kominkowa Mała to przepiękna, jasna przestrzeń utrzymana w klasycznym stylu. Sala będzie idealnym wyborem na wesela, imprezy okolicznościowe, przyjęcia komunijne, przyjęcia rodzinne, bankiety, szkolenia, spotkania integracyjne, chrzciny.

W Sali Kominkowej Małej organizujemy przyjęcia od 25 do 45 osób. Sala posiada własny parking oraz oddzielne wejście. Z sali rozpościera się widok na malownicze jezioro. Teren wokół jest rozległy i ciekawie zagospodarowany, gdzie goście będą mogli zaczerpnąć świeżego powietrza.

Każdą przygotowaną ofertę dostosujemy do potrzeb naszych Gości, zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami starając się zachować i podkreślić indywidualny charakter każdej uroczystości. Będziemy zaszczyceni, że to właśnie my będziemy razem z Wami uczestniczyć w tym wyjątkowych i niezwykłych chwilach. Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do organizacji ważnych wydarzeń, właśnie na tej klimatycznej Sali Kominkowej.

Na terenie Naszego obiektu mogę Państwo skorzystać z Bali lub Sauny

Gwarantujemy

  • pełna wyłączność obiektu;
  • wygoda;
  • najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania;
  • Twoje prywatne spa nad jeziorem!

Link do serwisu rezerwacyjnego: Link